חיפוש :  

תקנון


תקנון הקנייה באתר :

לקוחות יקרים, ברוכים הבאים לחנות האינטרנט של גרין האוס רהיטים ביבנה. הלקוחות הם הדבר החשוב ביותר בעבורנו, ולכן, לפני הכול חשוב לנו שתהיו מרוצים. עם זאת, קיימים כללים ונוהגים המוכתבים לנו ע"י הספקים והיצרנים אתם אנו עובדים. לכן, אנא קראו תקנון זה בקפידה יתרה לפני ביצוע ההזמנה. ביצוע הזמנה מהווה את הסכמתכם המלאה לתנאים הכלולים בו.

אחריות ושירות: כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין, האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר חלה על היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים - עפ"י החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי האחריות והשירות של כל מוצר. האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, פגיעת ברק, השחתות שונות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר.ביטול הזמנה לאחר 48 שעות יחייב את בעל ההזמנה בערך של 20 %  מסך ההזמנה . המוצר חייב להיות באריזתו המקורית בלבד וללא שום נזק או פגם מכל מין וסוג .


מוצרים שהוזמנו לפי הזמנת יצור מיוחדת – כגון: מידות , צבעים , בדים וכו' , לא ניתן לבטל . באם נעשה המשלוח יחויב הלקוח בדמי המשלוח . זאת גם אם ביטל את הזמנתו ,בתנאי שהמשלוח יצא לדרכו .לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו .


גרין האוס רהיטים רשאית לבטל עסקאות על דעתה בלבד במקרים הבאים:

נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין . במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין . רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות יהווה ראייה לכאורה לנכונות הפעולות.        

אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך . הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההזמנה הספקה הובלה והרכבה - שיטת המשלוח הינה באמצעות חברת הובלות ישירות לבית הלקוח .                                                                                              

החנות ו/או הספקים אינם אחראיים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים: כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע , שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים או כל סיבה שאינן בשליטת צוות האתר. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח . זמני האספקה המצוינים באתר הינם ימי עסקים בלבד ואינם כוללים את ימי שישי שבת ערבי חגים וחגים.

ההובלה היא הובלה רגילה עד לקומה שלישית. הובלות מבאר שבע דרומה, רמת הגולן ,  בקעת הירדן וים המלח מצריכה תיאום מראש עם צוות האתר . תחול תוספת מחיר של 50 ש"ח לכל קומה החל מהקומה השלישית במידה והמוצר או חלקו לא נכנס למעלית. כמו כן במידה והמוצר או חלקו אינו נכנס למעלית או שאין אפשרות להעלותו בבטחה דרך חדר המדרגות , יוזמן מנוף על חשבון הלקוח . דמי המשלוח כוללים הובלה והתקנה ישולמו על ידי הלקוח , במועד ההספקה (ישירות למוביל)            

איסוף עצמי של המוצרים אפשרית בתיאום מראש , החנות לא תישא באחריות למוצר שהובל בהובלה עצמית ו/או בהובלה מטעם הלקוח .  בעת איסוף עצמי על אחריות הלקוח לפתוח את המוצר ולבדוק את תקינותו ושלמותו .המוצר יסופק רק לאחר אישור חברת האשראי. מובהר בזאת כי ימי המניין לצורך זמן אספקה יחושבו מיום אישור העסקה .

אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL   

תשלום בכרטיס אשראי בכפוף לתנאי חברת האשראי , ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי בטופס הזמנה מאובטח באתר , בפקס או בטלפון לנציג האתר.

מזומן: אם תבחרו בצורת התשלום מזומן , רק באמצעות העברה בנקאית בתיאום טלפוני .  אנו ניקח פרטי כרטיס אשראי לשם ביטחון עד אשר יתקבל אישור ההפקדה מהבנק.       

צ'קים: ניתן לשלם בצ'קים דרך חברתE/R/N ובכפוף לתקנון. חברה זו גובה עמלה על התשלום דרכה ופרטים נוספים ניתן לקבל במייל או בטלפון.

בכל שאלה בנוגע למוצר עצמו, מפרט טכני, מידע על תפעול וכד' ניתן לפנות ישירות אלינו. כל יום החל מ10:00 עד 20:00 בערב-  בטלפון: 0772120702 או 0546466191 אנו נעשה את המיטב לתת מענה לכל שאלה או בעיה. חנותנו ידועה בהקפדתה על שירות ללקוח, לקוחותינו הם כמו משפחה בשבילנו ונשמח להמשיך לשרתכם לאורך השנים.


טואול - בניית אתרים